concerten - concerten - concerten

Datum Adres Aanvang Soort concert Programma Overige info
januari          
woe 5 Den Haag   Duo Camille ( met Frederieke Saeijs, viool) Bach, Kikta, Ravel, Saint-Saens besloten
woe 12 Concertgebouw, concertgebouwplein Amsterdam 12.30-13.00 Duo Camille ( met Frederieke Saeijs, viool) Bach, Kikta, Ravel, Saint-Saens www.concertgebouw.nl
za 15 Soefitempel
Zuidduinseweg 5, 2225 JS Katwijk aan Zee. 
20.15 Duo Camille ( met Frederieke Saeijs, viool) Bach, Kikta, Ravel, Saint-Saens http://www.kenokatwijk.nl/index.php?p=agenda&id=31
           
februari          
do 3 Apeldoorn, Orpheus 20.00 Het Gelders Orkest o.l.v. Dirigent Martin Sieghart 


Mahler, G Symfonie nr. 3  http://www.hetgeldersorkest.nl/concerten
vrij 4 Musis Sacrum, Arnhem 
20.15 Het Gelders Orkest o.l.v. Dirigent Martin Sieghart Mahler, G Symfonie nr. 3  http://www.hetgeldersorkest.nl/concerten
za 5 De Vereeniging, Nijmegen 
20.15 Het Gelders Orkest o.l.v. Dirigent Martin Sieghart Mahler, G Symfonie nr. 3  http://www.hetgeldersorkest.nl/concerten
za 13 Hellevoetsluis, Kerk aan de Ring 12.00 FluitHarp Duo Rondreis door Europa www.hellevoetklassiek.nl
za 20 Heerhugowaard, Theater Cool 11.30 FluitHarp Duo Rondreis door Europa www.../muziekkring.nl
za 26 Den Bosch, Azijnfabriek
Bethaniestraat 4
12.30 FluitHarp Duo Rondreis door Europa http://www.kamer../muziekshertogenbosch.nl/
maart          
za 5 Maarssen,
Heilig Hart Kerk Breedstraat 3
20.00 “CZOV “Excelsior"

G. Fauré
Tantum Ergo
Cantique de Jean Rachine
Requiem

http://www.excelsiormaarssen.nl/Excelsior/Thuis.html
vrij 11 Dam 27 18.30 Omlijsting De Industrieele Groote Club  
za 12 Stadsmuseum Woerden 12.00 FluitHarp Duo Opening Expositie www.stadsmuseumwoerden.nl
za 12 Leusden, Kunstgebouw Eikenlaan 1 20.15 FluitHarp Duo Rondreis door Europa  
zo 13 Driebergen-Zeist, Het Wapen van Rijsenburg 10.30 FluitHarp Duo Rondreis door Europa  
za 19 Woerden, Theater het Klooster 20.15 FluitHarp Duo Rondreis door Europa www.kloosterwoerden.nl
april          
zo 24 Nieuwegein, Barberakerk 10.30 Harpsolo paasdienst  
mei          
zo 22 Rijswijk,
Generaal Spoorlaan 62
14.30-16.00 FluitHarp Duo Rondreis door Europa  
vrij 27 Oegstgeest, Pauluskerk, Wassenaarseweg 1 20.15 Leiden String Orchestra Debussy: Danse Sacrée et Danse Profane
Tournier: Féerie: Prélude et Danse
www.leidenstringorchestra.com

juni

         
vrij 3 Tiel, Nijenborglaan 1 21.00 Harp en Zang Habanera's en authentiek spaans repertoire

www.madiekemarjon.nl

zo 12 Engelse Kerk, Amsterdam (Begijnhof) 15.15 Purcel Kamerorkest olv Nico Brandon Debussy: Danse Sacrée et Danse Profane
Tournier: Féerie: Prélude et Danse
www.purcellkamerorkest.nl
za 25 Leiden. Nieuwe Mare 20.30 Harp en Zang Habanera's en authentiek spaans repertoire www.madiekemarjon.nl
zo 26 Lucent Danstheater   Duo Camille C. Saint-Saens, Gounoud http://www.ldt.nl/programma/

juli

         
           
augustus          
za 13 Prinsengrachtconcert   zang harp recital met Madieke Marjon, mezzo-sopraan Programma rond de habanera http://www.grachtenfestival.nl/gf/splash.vm
di 23 Het Archeon Alphen aan den Rijn   Opening Museum door H. K.H. Máxima Intermezzo www.archeon.nl
september          
za 10 Nederhorst den Berg middag besloten    
do 15 Amsterdam, Antonie van leeuwenhoek ziekenhuis, glazen zaal 14.30-15.00 zang harp Programma rond de habanera  
oktober          
vrij 7 Arnhem, Scheepenzaal 20.15 FluitHarp Duo Programma "Nuit d'étoiles" http://www.scheepenzaalconcerten.nl/
zo 16 Den Bosch, Henri Dunantstraat 1 15.00 FluitHarp Duo Programma "Nuit d'étoiles" http://www.jeroenboschziekenhuis.nl/103980/s-Hertogenbosch-(nieuwbouw)
za 29 NH Kerk, Westerstraat 42 Sijbekarspel 20.15 FluitHarp Duo Programma "Nuit d'étoiles" www.../muziekbijkaarslicht.nl
november          
do 10 Culturele Vereniging De Kijkdoos te Bennekom 20.00 FluitHarp Duo Programma "Nuit d'étoiles" http://www.dekijkdoosbennekom.nl/
za 12 Maarsen, Heilig Hart Kerk Breedstraat 3 20.00 “CZOV “Excelsior" FluitHarp Duo  
december          
vrij 9 Musis Sacrum 20.15 Het Gelders Orkest    
zo 18 St. Catharinakathedraal te Utrecht 14.30-17.00 Kathedrale Koor Utrecht olv Gerard Beemster Delen uit:
Britten ceremony of Carols & Rutter Dancing day
http://www.kathedralekoorutrecht.nl/
Datum Adres Aanvang Soort concert Programma Overige info
januari          
do 20 Musis Sacrum 20.15 Het Gelders Orkest    
vrij 27 Nijmegen 20.15 Het Gelders Orkest    
za 28 Musis Sacrum 20.15 Het Gelders Orkest    
februari          
maart          
zo 11 Maastricht middag FluitHarp Duo en altiste Julia Dinerstein op Internationaal fluitfestival Debussy: Trio Sonate
Saint Saens Fantaisie op.124
http://www.charlzz.com/nl/maastricht-en-heuvelland/../muziek/../muziek-evenementen/conservatorium-maastricht---nederlands-fluit-genootschap/internationaal-fluitfestival-maastricht/
zo 18 Gouda middag Duo Youkali Highlights
Amore et Morte en habanera
besloten
april          
zo 15 Waalse Kerk, Amsterdam Duo Youkali 16.00 ¡Habanera!  http://www.waalsekerk-amsterdam.nl/
zo 15 Club 8 Duo Youkali 19.00 ¡Habanera!   www.club-8.nl
za 28 Maastricht, Theater aan het Vrijthof Limburgs Symfonie Orkest o.l.v. Ed Spanjaard 20.00 Richard Strauss
Serenade
Burlesque
Tod und Verklarung
http://www.lso.nl/index.asp
zo 29 Sittard, Stadsschouwburg Sittard-Geleenf Limburgs Symfonie Orkest o.l.v. Ed Spanjaard 14.30 Richard Strauss
Serenade
Burlesque
Tod und Verklarung
http://www.lso.nl/index.asp
mei          
do 31 Theater het Klooster KlarinetHarp project 19.30   www.kloosterwoerden.nl

juni

         

juli

         
vrij 8 Museum Geelvinck Hinlopen Huis
Keizersgracht 633
Amsterdam
16.45 Het FluitHarp Duo kamer../muziekserie http://geelvinck.nl/../muziekpodium/concertagenda
augustus          
september          
           
do 27 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 19.00
Generale
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
zo 30 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
oktober          
woe 3 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
za 6 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
di 9 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
za 13 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
di 16 Wilminktheater Muziekcentrum Enschede 14.00
Premiere
Nationale Reisopera en het Gelders Orkest olv Ed Spanjaard
R. Wagner Götterdämmerung http://www.wilminktheater.nl/nl/
do 11 Alphen aan den Rijn 20.15 FluitHarp Duo   http://www.cornelisdevlaming.nl
zo 14 Museum Geelvinck Hinlopen Huis
Keizersgracht 633
Amsterdam
16.45 Duo Youkali Amore e Morte http://geelvinck.nl/../muziekpodium/concertagenda
zo 28 Tuinzaal
Sociëteit de Burcht
Burgsteeg 14 Leiden
15.00 Duo Youkali Amore e Morte http://www.deburchtleiden.nl/
november          
za 17 Den Bosch, Azijnfabriek
Bethaniestraat 4
12.30 FluitHarp Duo   http://www.kamer../muziekshertogenbosch.nl/
december          
Datum Adres Aanvang Soort concert Programma Overige info
januari          
februari          
za 9 Soefitempel
Zuidduinseweg 5, 2225 JS Katwijk aan Zee. 
20.15 FluitHarp Duo   www.kenokatwijk.nl
zo 10 Oud-Kath.Kerk
Oosteinderweg 394
15.30 FluitHarp Duo   www.kunstencultuuraalsmeer.nl
maart          
           
april          
           
mei          
           

juni

         
           

juli

         
           
augustus          
           
september          
         
oktober          
           
         

 

november          
december